| andreirobert15 a întrebat:

vorbesc cu o fata de la mine din clasa de o saptamana la telefon si i-am zis sa ma astepte maine dupa scoala sa ii zic ceva!
vreau sa ai zic ca o plac dar am prea mare frica si emotii, nu stiu e normal?
cum sa fac sa nu mai am atatea emotii?
de fiecare fata cand ma apropi de ea imi bate inima din ce in ce mai tare!
funda!

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Asa este.fii barbat! nu ai ce face. tine-te tare!

| SkyPilot a răspuns:

Fa cum faci si ofera-i o floare! Cam greu dupa ore dar te descurci tu!

| andreirobert15 explică (pentru SkyPilot):

laughing)) nu am de unde sa iau eu floare dupa ore!

| SkyPilot a răspuns (pentru andreirobert15):

Descurca-te! Trebuie sa fie pe acoloo florarie sau o bronzata. Ai putea sa iei un trandafir cu o zi inainte, faci rost de o fiola care se pune pe coada sa il tina proaspat si il aduci intr-un tub de carton de la papetarie. Tocmai aici se vede diferenta intre barbati si copii happy Gasesti intotdeaua o solutie sa fie fata multumita!

| Crin51 a răspuns:

Gandeste-te ca:
1. Daca nu o faci tu o va face altul
2. Ai sansa sa-ti demonstrezi ca esti barbat si vei avea incredere mai mare in tine\
3. Daca te refuza nu-i nimic, asta e, cine stie poate pe viitor o sa fie mai bine.
4. Daca o sa fie cu tine o sa te bucuri ca ai facut pasul asta
5. Daca nu o faci o sa regreti mult mult de tot ca ai fost mamaliga si o sa-ti dai seama ca uneori nu mai poti da timpul inapoi!
happy Ciao si succes!

| Anytzu a răspuns:

Du-te la ea intreab-o daca vrea sa stea cu tine iar dupa aceea daca accepta dai intalnire si la intalnire sa cumperi un trandafir rosu si o cutie de bomboane.