| 2112001 a întrebat:

Deci iubesc o fata din clasa mea si nu stiu cum sa ii spun asta de fiecare data cand ma apropi de ea simt o senzatie ciudata si imi bate inima de 2 ori mai tare si mi se pune un nod in gat. Daca ar da cineva in ea as fi in stare sa ii rup capul la ala.Nu stiu ce sa fac sa ma apropi de ea mai tare si sa scap de emotii. Vreau niste sfaturi va rog!

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

I-o spui cu cuvinte.
o iubesti d-aia te pierzi

fi mai puernic
nimanui nu-i place un baiat timid asa ca tine

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Uite aici cam ce trebuie sa faci:
http://sfaturi.dring.ro/cum-sa-cuceresti-o-fata-433.html
:-B

| 2112001 explică (pentru onasis1961):

Am citit asta de zeci de ori o stiu aproape pederost happy

| miru20cmrecords a răspuns:

Fii direct cu ea pana nu o castiga altul.

| Victoria1230123 a răspuns:

Eu zic sa- ti calci pe inima si sa ii spui tot ce simti, sigur te va intelege.
Poti sa vorbesti cu un prieten foarte apropiat, in care ai incredere absoluta.
Incearca sa ii spui tot inainte s- o ia altul!