| Andreea_4774 a întrebat:

Salll... va rog sa ma ajutati si pe mine raspunzand la aceasta intrebarehee hee. Tocmai mi-am cumparat un cablu de date (pentru. Sony Ericsson), dar atunci cand il conectez nu pot sa descarc pozele, adv este ca nici nu prea ma pricep la asa cevasad. Deci daca stie cineva cum se foloseste un cablu de date (sunt sigura ca toti stiti) va rog sa-mi spuneti si mie cum se procedeaza.

Răspuns Câştigător
| Alexander_1900 a răspuns:

Poi daca ti-ai cumparat telefonul de nou e posibil sa fi primit si un CD cu un programel care te ajuta sa conectezi telefonul la calculatoru. Instaleaza programul apoi conecteaza telefonul la calculator si trebuie sa mearga ( dar foloseste programul ), daca nu cauti pe internet programul pentru telefonul tau ( Sony Ericsson PC SUITE ). Succes :p