| RedBullV a întrebat:

Sallut! De 3 zile incerc sa comentez la profilurile unor persoane de pe youtube si nu pot sa comentez. Cand scriu un comentariu imi apare ca e inregistrat in lista de comentarii dar daca intru din nou la profilul unde am comentat nu mai este comentariul lasat de mine. Poate am fost blocat pe un anumit timp de aia de la youtube pentru cuvinte vulgare? Funda care ma poate ajuta!

2 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Poate acea persoana trebuie sa accepte comentariile intai. youtube.com are aceasta optiune.

| RedBullV explică:

@Ionait nu e asta de ce zici tu! Eu in aceste 3 zile am incercat la 5 persoane si la nici unul nu apar comentariile mele.