| Asdfghjkl99 a întrebat:

De ce la unele pe persoane pe facebook atunci cand incerc ca intru pe profilul lor imi apare un mesaj ca pagina nu mai exista...desi daca incerc sa vad profilul acelei persoane de pe alt cont imi apare? ma poate ajuta cineva?

8 răspunsuri:
| MrAnderson a răspuns:

Buna, Andreea

Daca pe contul tau apare pagina cu continut indisponibil, iar cand incerci sa o vezi de pe altul, apare normal, inseamna ca profilul tau a fost blocat de catre acel utilizator.

Alta explicatie nu vad.

Cu stima,
Neo

| larisuka99 a răspuns:

Asta se intamla daca este ceva cu acea pag. sau persoana respectiva si-a sters contul.

| clau17dia a răspuns:

Buna draga mea, ori te-a sters de la prieteni, ori esti blocata si de aia nu poti sa te uiti la poze.winking funda? te pup

| Georgyys a răspuns:

Ti-a dat block.

| Dragan_Costi_1998 a răspuns:

Am aceeasi problema cu o fata, cred ca sa delogat

| Happyrainbow a răspuns:

Pai acea persoana si-a dezactivat contul de facebook iar cand vrea sa intre din nou pe el si-l reactiveaza si poti sa-i vezi profilul

| Asdfghjkl99 explică (pentru Happyrainbow):

Pai nu si l-a dezactivat...dar nu inteleg de ce nu imi apare decat mie

| Zbant123 a răspuns (pentru Happyrainbow):

Da și mie, am intrat pe un alt profil de Facebook și am scris persoana pe care o caut dar nu mea dat-o de loc de ce