| ZuZa263 a întrebat:

A-si dori daca puteti sa ma ajutati si pe mine cum aflu parola la calculator.Am un frate mai mare care mi-a pus parola cand deschid pc imi apare direc sa pun parola nu apare cu user si alte chestii straight face Va rog daca ma puteti ajuta

1 răspuns:
| secretsisecret a răspuns:

Pai depinde ce windows ai aici ai pentru windows 7 pe videotutorial:
http://www.videotutorial.ro/? p=7114. daca ai alt windows pune la comentari pe site jos la tutorial si o sa iti raspunda adrian sau cristi. funda?