| vicutssa31 a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine`..Nu pot sa intru pe odnoklasniki..cind deschid prima pagina unde trebuie sa pun loghinu si parola..nu imi apare in loc de asta imi spune ca acest site este blocat temporar da asta deamu e de vreo saptamina..nustiu ce sa fac ajutati-ma FUNDA`.

3 răspunsuri:
| Lera68 a răspuns:

Nu stiu nici eu ce sa fac am intrat si eu in aceeasi situati si nustiiu ce sa fack ajutati-ma si pe mine? va rog

| vicutssa31 explică (pentru Lera68):

Eu mi-am schimbat winowsu si acum merge

| Lera68 a răspuns (pentru vicutssa31):

Da am gasit si eu o alta solutie este un pic mai grea dar in schimb merge)))