| VyVyK a întrebat:

Care ma puteti ajuta si pe mine cu ceva la PC? As dori sa imi fac o partie [user] si sa imi pun parola pe el. Adica as dori cand mi se aprinde pc-ul sa imi apara 2 useri [ ex: vivi / ionut ]. Acumpa imi apare de cat "ionut" si as dori sa imi fac si o partie de aia. dar sa am parola pe ea. plzz. Mentione ca am win7. Multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

START - ai acolo in dreapta sus un patratel. Click pe el si o sa iti apara: Manage another acount. Dai acolo si dai mai jos pe craete a new acount, si scrii acolo numele.
Pentru parola, la fel:
START - dai pe patratul ala, si ai prima data, create a password gor your account.
Succeswinking