| Mâcrofon a întrebat:

Aum aproximativ jumatate de ora, din greseala am inghitit benzina (cand am scos din rezervor). Cand ragai (acum imi vine cam o data la 2-3 minute) simt gust pe benzina in gura
in burta, nu stiu cum sa zic parca simt benzina.
Spuneti-mi cum scap de gust.
Pana acum am incercat: am mancat mult dulca, am baut mult suc, m-am spalat pe dinti si in toata gura. Nu spuneti prostii, va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| UNfriendLY a răspuns:

N-ai nimic. nu-ti mai face griji degeaba, daca te face sa te simti mai bine baga degetele pe gat sa scoti tot si apoi bea niste cola si gata

9 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Trebuia sa vomiti cand ai inghitit-o...

| ombladon a răspuns:

ŞasăCaiGogâie vad ca iar te-ai grabit laughing

| RareşTPUro a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un doctor sa ii spui de treaba aceasta... sa te si consulte

| macydacy a răspuns:

Pai du-te la doctor adica cine stie cat ai inghitit si sa nu fie ceva grav e doar un sfat faci cum vrei...succes
p.s.incearca suc de rosii stiu si eu e bun pentru orice)good luck!>big grin

| sWamP1993 a răspuns:

Manca usturoi

| DaniTDCI a răspuns:

Hmm,uita-te in spatele gatului daca ai vreun demarou sau un contact, dai pedala si gata laughing)

| Mâcrofon explică:

Scuze pentru grezelile de scriere. m-am grabit

| ANDI189122 a răspuns:

Salut am patit si eu, ce ai facut? Dupa

| rzvrit a răspuns:

Eu zic sa încerci cu brichetă