| UserName450 a întrebat:

Astazi cand s-a spalat fratele meu de 11 ani pe dinti si a luat apa de gura, a inghitit din greseala in mici cantitati. Ce i se poate intampla daca a inghitit apa de gura in cantitati mici.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se intampla nimic.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nimic. Stai linistit!

| anonimg a răspuns:

O sa i se albeasca urechile. happy Glumesc. Daca se mai intampla asta sa bea cat mai multa apa imediat dupa aceea pentru ca sa se dilueze concentratia. Asta daca a inghitit o cantitate mica. Dar este imposibil sa inghita o cantitate mare(adica 2-3 inghitituri).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ii creasca urechile si o sa devina Dumbo

| HLucian a răspuns:

Poate o mica durere de burta, crampe sau ceva de genul asta. Ai grija sa bea cat mai multe lichide (apa, ceai). Nu pateste nimic.

| mladi a răspuns:

Nimic stai linistit... apa contine um pic de flor... nu patesti nimic