| Mâcrofon a întrebat:

Salut, am auzit ca va fi un roman in Hannah Montanna. cine?

5 răspunsuri:
| winter a răspuns:

Hannah montana nu se mai filmeaza.sa terminat odata cu sezonul 4 care a fost si ultimul.o sa inceapa incetu cu incetu sa nul mai difuzeze la tv si sa bage alt serial.miley cyrus adica cea care o interpreteaza pe hannah montana vrea sa isi faca o cariera muzicala si nu a mai semnat un contract cu disneychanel.paca,a fost un serial care mi-a placut si a fost si singuru.acum sunt numai porcarii si prefer sa nu ma uit

| Ramonaaaa a răspuns:

Buna
Daniel Ganea se numeste romanul, care, a jucat in Hannah Montana.
http://www.libertatea.ro/......42439.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am auzithee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serialul,,Hannah Montana,, s-a terminat.Are 4 sezoane, sezonul 4 fiind numit si,, Hannah Montana Forever,,. Dupa serial s-a facut si un film si niste CD-uri cu melodii.
Poate ca te referi la al 2-lea film, care se spune ca va fi un prequel al povestii(ce era inainte ca Miley sa devina star). Adevarul este ca nu, nu va fi nici un roman.Dealtfel nici nu e sigur daca filmul va fi facut sau nu.
Acum Miley se intoarce cu coada intre picioare sau care-i faza!?

| julietadya a răspuns:

Salut Hannah Montanna din cate stiu eu s-a terminat nu se mai fac filmari pentru acest serial, acel roman a jucat deja in Hannah Montanna dar nu stiu cum il cheama.