| ANONIM12737 a întrebat:

Salut, am cumpărat acum o luna niște căști de gaming, dar casca din dreapta nu mai funcționează, faza e ca nu mai gasesc garantia, in schimb am bonul, credeti ca pot rezolva ceva doar cu bonu?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Depinde de unde ai luat daca e de la eMAG ai garantia pe contul online in format electonic, daca ai luat de la alt retail cred ca e cum zice anonimg dar nu-s foarte sigur

| anonimg a răspuns:

Da, poți să rezolvi problema doar cu bonul. Magazinul poate elibera o nouă garanție (pe baza bonului); dar nu poate elibera alt bon.