| ady18 a întrebat:

Salut, am cumparat niste Boxe Temeisheng DP-283A cum fac sa iidau cautarela post de radio?

6 răspunsuri:
| bustamante a răspuns:

Te rog frumos sa ceri banii inapoi pe ele. Le poti arunca la gunoi sau face foc cu ele. Sunt foarte bune sa ramana in CHINA.

Vrei boxe, iti fac eu. Cum sa dai 500 lei pe cacaturile acelea de imitatii de boxe de 40 w.

| ady18 explică (pentru bustamante):

Stai linistit le am de vreo 3 luni sa rasuna strada nu au deloc 40w happy

| bustamante a răspuns (pentru ady18):

Facem pariu pe 1000 de euro ca au 40 de wati!

| ady18 explică (pentru bustamante):

Daca imi arati masurat ca alea scot doar 40w iti dau, nu doar din auzite

| bustamante a răspuns:

Cu mare plăcere. Unde te găsesc? Dacă ești din București sau pe lângă vin să îți demonstrez.

| ady18 explică (pentru bustamante):

Stiu ce spun, macar ai avut asa ceva? DAca nu ma poti ajuta te rog numai comenta aiurea,