| bodo1234 a întrebat:

Salut am cumparat si eu tableta aceasta: http://www.emag.ro/......EZ79KBBBM/ si am niste probleme:
1nu imi merg jocurile gameloft
2cand bateria are 10-15% incepe sa licureasca ecranul
3wirrles slab adica uneori imi pica si nu stiu ce pot face

va rog foarte mult sa imi raspundeti la aceste intrebari Multumesc

Răspuns Câştigător
| Annutza1998 a răspuns:

Poate asa se intampla la toate! Imi pare rau dar mai mult deatat nu te pot ajuta!

1 răspuns:
| fellipe a răspuns:

De fapt poti sa o faci sa functioneze brici tableta ta e d fapt onda v712 cauta pe onda.cn modelu descarca softul si instaleaza-l pe tableta si n-o sa mai ai probleme am una care a avut acelasi probleme dar dupa instalarea softului chinezesc nu mai am probleme