| ionutz_5790 a întrebat:

Salut.am descarcat SA CAMERA HACK V1.2 pentru gta sanandreas ca sa mi se vada in masini cand merg volanul. dar canf intru in joc si activez programul mi se face stramta. de abi se mai vede omul si masina.cimne ma poate ajuta/dau funda promit

Răspuns Câştigător
| eLecTrIcK a răspuns:

Deci nu e bun programul mai ales daca la dezarhivat, incearca sa iei ultima versiune parca 2. 0, dac face asa si ea ia prima versiunde de camera hack. Sper Sa Mearga bftlaughing