| cr1571n3l a întrebat:

Salut, am facut un server de Land of the Dead - Road to Fiddlers Green si cand da sa intre un prieten pe server ii da eroarea : WARNING, CONECTION PROBLEM. de ce da asa? ce sa fac sa mearga sa poata sa intre pe server?

Răspuns Câştigător
| TudorAlexandru a răspuns:

Ia modu asta sa vezi ce fain e http://www.moddb.com/mods/dead-epidemic/downloads/dead-epidemic-v10

5 răspunsuri:
| TudorAlexandru a răspuns:

Iti trebuie un Patches cu care configurezi serverul eu asa am facut si puteau sa intre alti da vezi ca prietenu tau sa aiba mapa care e pe server pus. mapa curenta.

| TudorAlexandru a răspuns:

Uite Patches cu care configurezi serverul de aici il descarci dai click pe LOTD Config Tool Version 1.2. si il descarci http://www.trinserver.com/LOTDConfig.html

| CinevaMort a răspuns:

Eu am nevoie de un server de land of the dead cu romani crying( dar cu invazie

| marian7700 a răspuns:

Pai e pingul prea mare si ai lag funda?

| smeker323 a răspuns:

Asa am patit si eu da la mine scrie Connection Failed