| BlackManJe a întrebat:

Am inceput sa joc NFS Most Wanted, am facut primele misiuni cu aceea masina buna, apoi mi-au aparut niste steaguri pe harta. Le-am facut pe toate iar acum nu mai am misiuni. Ce trebuie sa fac sa am misiuni in continuare?

15 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Trebuie sa faci bounty ca sa treci la urmatorul Blaklistwinking Eu am terminat jocul laughing

| TonyGamesLion a răspuns (pentru Xtadelo):

Pai eu nu prea cred pentru a termina jocul trebuie sa il bati pe Razzor (dupa ce ti-a stricat masina si ti-a luat-o) cu Lamborghini sau alta masina dar eu am dat-o pe cea mai puternica din garaj

| Xtadelo a răspuns (pentru TonyGamesLion):

Acum te ai trezit si tu? straight face laughing

| Muntean_Ovidiu_1994 a răspuns (pentru Xtadelo):

Ce trebuie sa faci dupa ce il bati pe razzor si sari peste podul ala?

| kilopascal a răspuns (pentru Muntean_Ovidiu_1994):

Ai batut toti memebri de la Blacklist...Ai terminat cariera, ai primit bmw-ul si poti sa mai faci curse sau pursuite

Răspuns utilizator avertizat
| BlackManJe explică:

Am luat un hack de pe net pentru bami si bounty si tot nu merge

| AdyRo98 a răspuns:

Daca faci toate steagurile inseamna ca ai terminat cu mis alea
joc si eu nfs most wanted am auns la numarul 2 si urmeaza sa ma bat cu razor

| Xtadelo a răspuns (pentru AdyRo98):

Urmeaza o cursa in care te urmaresc toate masinile de politie... nu te bati cu Razor laughing

| AdyRo98 a răspuns (pentru Xtadelo):

Stai putin ca eu am jucat multe nfs-uri si le mai incurc si eu

| TonyGamesLion a răspuns:

Acum trebuie sai bati pe cei din Blacklist happy Exemplu:pe Sony cel cu masina cea mai slaba apoi iar o sa iti apara steguletele trebuie sa le faci si pe alea apoi fac pe urmatorul.
Pentru a vedea lista Blacklist apasa pe B, funda? happy

| Mihai_Muresan_1993 a răspuns:

Eu am ajuns doar la al 9 si nu ma mai lasa sa joc

| TonyGamesLion a răspuns (pentru Mihai_Muresan_1993):

L-ai downloadat sau cumparat?winking

| Popa_Catalyn_1993 a răspuns:

Da ma trebuie cum au zis si cei de mai jos sa ai destul bounght si curse si pentru asta iesi din garaj si apasa B si vezi tu mai departe

| Popa_Catalyn_1993 a răspuns:

Eu am termit jocul dar vreau sa ma joc online dar nu pot as vrea sa ma ajutati dar ceva care nu necesita hamachihappy?