| madalin28 a întrebat:

Salut.Am instalat 5 masini in gta sa si cand le duc pe toate intr-un garaj(doar 4, pentru ca doar patru poti baga in garaj)incepe sa nu se mai vada usa garajului sau casele strada(aproape totul)Ce pot sa fac? Am mai bagat masini si mai multe de 5 dar atunci imi mergeau perfect.

1 răspuns:
| Clau1358 a răspuns:

Pai, cand ai prea multe masini instalate jocul iti merge cu intreruperi(lag) si nu se mai vad casele si aproape nimic(nu se incarca chunkurile). Daca reinstalezi jocul, tot asa va face deoarece masinile sunt salvate. Va trebui sa reinatalezi masinile. Cauta pe gta inside packul cu masinile originale si pune cateva inapoi. Si mie mi s-a intamplat. Sper ca ti-am fost de ajutor.