| Laurentzyu96 a întrebat:

Am instalat android 2.3.4 pe un Samsung Galaxy Gio cu Odin. A mers totul cum trebuie dar cand deschid telefonul ramane la sigla Samsung si nu mai merge mai departe acolo sta.
Va rog ajutati-ma! Multumesc

5 răspunsuri:
| s3v3n7 a răspuns:

Cauta alt.md5 cred ca nu era bun, sau sa faci un update la gingerbread, un search pe google.
Bafta

| s3v3n7 a răspuns:

Sau daca vrei poti sa faci o resetare din fabrica.
tine apasat deodata butonul de aprindere si butonul din mijloc pana intra in sistemul de android, apoi cu butonul de volum alegi factory reset.
Apoi BUM, merge telefonul

| MirelaPredan a răspuns (pentru s3v3n7):

Sarumana mult de tot. Aceeasi problema o avea si telefonul meu si eram disperata. Acum am iar telefon. Si sfatul a fost gratis...

| smecheru20 a răspuns:

Din pacate nu mai ai ce sa faci... nu trebuia sa te conplici cu odin

| ionutzz_6758 a răspuns:

In general daca iti apare sigla Samsung si ramane asa e vorba de un soft brick sau un bootloop.Inainte sa instalezi versiunea asta 2.3.4 ce versiune aveai? Ai dat repartion in Odin?