| madalin28 a întrebat:

Salut.Am instalat NFS Most Wanted 2012 si imi merge sacadat.Am urmatoarea configuratietonguelaca de baza:AMD 760 760GM-P21(FX)

CPU:ATHLON II X3 455 AM3

MEMbig grinDR III 4 GB 1333 MHZ KINGMAX

VIDEO: SAPPHIRE 5450 PCI-E 1 GB DD3 64 BIT

PROCESOR:AMD athlon(tm) II X3 PROCESOR 3.30 GHZ
Ce pot sa fac ca sa mearga bine?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Iti trebuie o placa video minim 1gb, 128 bit, si ce-i mai important, sa fie GDDR 5.

| Seby90 a răspuns:

Placa video noua.

| madalin28 explică (pentru Seby90):

Am vazut pe youtube videclipuri in care calculatoare cu aceasta placa video puteau sa ruleze foarte bine NFS.

| Seby90 a răspuns (pentru madalin28):

Fiecare componenta este diferita, fiecare placa video / procesor se va comporta diferit. Nu sunt sigur ce ai vazut tu dar in fine. Asta iti trebuie.