| RazvanMali a întrebat:

Salut
Am instalat niste programe in pc si s-a instalat automat si acel virus enervant de delta-search.
Cand deschi pagina de net in loc de google apare automat acest motor de cautare.
Am inlocuit in chrome la Settings delta cu google dar tot delta search imi apare cand deschid browser-ul, citisem pe net ca se poate rezolva cu SpyHunter, dar trebuie lincenta la ala si nu am gasit pe net nici o licenta valabila ori nu e, ori nu am stiut eu sa caut...
Are cineva idee, a mai patit asa ceva? si daca da cum a rezolvat.
Va multumesc frumos pentru ajutor.
Cu stima Razvan

3 răspunsuri:
| vampir004 a răspuns:

Sterge-l din pc si dupa din chrome intri sus la setari si il stergi din aplicatiile google

| Arkhasas a răspuns:

Ăla nu e virus.
Ţi-a setat homepage-ul din google în ăla. Dacă îl schimbi la loc ar trebui să meargă.

| RazvanMali explică:

Am rezolvat, trebuia modificat in Chrome la Open a specific page or set of pages.
Gasisem un tutorial pe youtube, va multumesc oricum