| Badiu_Octav_1982 a întrebat:

Salut,intrebarea mea este cum pot scapa de delta search pe google chrome? am intrat in control panel nu mai este dar cand deschid google chrome apare delta search si trebuie sa scriu eu google, etc.

3 răspunsuri:
| Nelly100 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie din cate stiu trebuie sa intri la 'Personalizati si controlati Google Chrome', adica liniile alea 3 una peste alta din dreapta sus, apesi pe 'setari'-'extensii' si asa poti elimina Delta Search laughing

| DaLfff a răspuns:

Şi eu am avut până acum câteva zile, am umblat la extensii, am dezinstalat şi tot nimic. Reinstalează Chrome şi nu va mai apărea.

| Gabriel_Alexandru_1997 a răspuns:

Intra in setari la google chrome-extensii sterge extensia delta search si in setari seteaza motorul de cautare google si tot in setari seteaza ca pagina de pornire Google. Funda?