| danicool12 a întrebat:

Salut,am intrat din intamplare pe un site care, mi-a deschis messengerul, am inchis messengerul (neloganduma) si am dat un restart acea aplicatie ar putea fii ceva periculos in gen de furarea parolei etc?

Răspuns Câştigător
| ILied a răspuns:

Nu are cum. Ar putea sa faca poze la Messenger, dar chiar si daca ai datele contului gata scrise, tot nu ti-l poate fura pentru ca are parola aia scrisa cu punctulete sau stelute.

2 răspunsuri:
| christianlaroka a răspuns:

Nu se intampla nimic. Stai linistit.

| JusTicE a răspuns:

Nu,stai linistit, nu are cum... mai ales ca nici nu te-ai logat.