| miciupica a întrebat:

Salut, aseara, in timp ce ma uitam la un film, m-am trezit cu cineva care mi-a intrat in computer, mi-a deschis messengerul, mi-a inchis bsplayer-ul, cred ca mai avea putin si facea praf calculatorul.Stie cineva ce as putea face in cazul asta.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic dreapta my computer\proprietati\setari la distanta\debifezi se permit conexiuni... si bifezi nu se permit conexiuni la acest computer\apply\ok

2 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Vezi daca ai instalat radminul sau teamview. Aplicatiile le poti inchide asa.Mergi la start/run.
La run vei scrie msconfig, dupa care se va deschide o fereastra si intri la Stratup.Vezi ce programe ruleaza cand se deschide pc-ul, si care t-i se par de neincredere debifeaza-le http://www.technibble.com/articlecontent/msconfig/msconfig1.gif

| rain a răspuns:

Reinstalezi windows sau instalezi un antivirus si dezinfectezi