| Sergiu_Neag_1996 a întrebat:

Am la computer 4Gb ram dintre care 3 utilizabili, procesor Intel Pentium 4 CPU 3.00 GHz, placa video NVidia GeForce 6500 de 1527 MB si am lag la League of Legends. Ce as putea face ca sa nu am lag?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Internet de viteza mare, updatele windows-ului si driverele la zi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai pot spune ca daca ai un windows care manaca 1 giga si ceva, jocul inca un giga si tu ai doar trei giga utilizabili, sa mai adaugi rami.

| Sergiu_Neag_1996 explică (pentru anonim_4396):

Am internet de la RDS, merge super bine. O sa dau update la windows si driverele sa le pun sa se updateze automat.

4 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Ai lag pentru ca ai un jeg de placa video cu 5gb latime de bandalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

laughing Poate si asta sa fie dar ai zis-o prea tare.laughing