| raulilie a întrebat:

Am nevoie de niste drivere universale sau de un program care are driverele incorporate. Calculatorul nu pot sa il conectez la internet ca nu merg driverele de pe CD. Calculatorul este mai vechi. Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Https://www.slimwareutilities.com/slimdrivers.php
e free, partener Microsoft. il instalezi dai scan si iti detecteaza driverele si le descarci.

| raulilie explică (pentru gelu1970):

Partea interesanta e ca imi trebuie driverul de la placa de retea. ca fara nu pot sa fac legatura la internet

| gelu1970 a răspuns (pentru raulilie):

Http://drp.su/
driver pack free. nu are nevoie de net ca sa instalezi driverele. insa trebuie sa il descarci folosind un pc ce are conexiune net.
instaleaza placa de retea si restul, cand ai net, foloseste slim drivers.

| Iza_Olah_1994 a răspuns:

Exista si windows care instaleaza driverele automat cand se instaleaza windowsu happy