| don111 a întrebat:

Salut.am nevoie urgent de ajutor in informatica.am un buget de vreo 1500 roni si vreau sa imi iau un laptop.as vrea sa stiu de care/stiu ca voi o sa ziceti pai cauta placa video nvidia si alte din astea.chestia e ca nu am nevoie de placa video mare pentru ca nu ma joc chestii ca world of waircraft, intelegeti voi.ma joc pe net mai mult. poate un GTA.as vrea un laptop cu wirreless daca se poate, diagonala de 14 inch cred ca ajunge.si rami la fel.nu multi. vreo 2-3 imi ajung. daca se poate sa imi spuneti o marca.sa caut.nu stiu imi plac leptopurile dell si acer. lenovo e si el destul de bun.

Răspuns Câştigător
| BitchKagee a răspuns:

Ia-ti Hp Uite niste detalii :Laptop HP Compaq 620 cu procesor Intel® Celeron® Dual-Core T3100 1.9GHz, 2GB, 320GB il poti cumpara de pe EMAG cu pretul de 1.250 Lei! fundita?