| EqInOx a întrebat:

Salut.Am o intrebare! Cum fac sa nu se mai auda intrerupte videourile de pe Facebook.La mine se aude bine dar la sora mea se aude intrerupt.Am toate programele instalate si nu stiu de ce. Funda la cel care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Cosmin_Filaret_1999 a răspuns:

Salut

Descarca Adobe Shockwave Player de aici http://get.adobe.com/shockwave/ Apoi du-te la un film de ex pe youtube si Click dreapta pe player> apoi clic pe Setari> Dezactivare(debifare) Accelerare Hardware> si apoi da un restart la browser Internet! Bafta!

3 răspunsuri:
| Vio11 a răspuns:

Poate din cauza virusilor, sau are prea multe fisiere pe desktop(fundal)
Funda?

| Buburuzăăăă a răspuns:

Nu stiu incearca cateva refresuri la pagina. big grin

| Miruna19 a răspuns:

Probabil ca are multe pagini deschise.