| CaprioaraPlangacioasa5 a întrebat:

Salut!
Am o intrebare. Este posibil sa amenajez o baie intr-o garsoniera din Iasi ce nu are una?
Daca da, care ar fi costurile?
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da, daca ai canalizare. Costurile? Cine poate sti? Toate preturile cresc de la o zi la alta.

| sierra1 a răspuns:

La ce etaj?

| CaprioaraPlangacioasa5 explică (pentru sierra1):

La etajul 1 din 4

| sierra1 a răspuns (pentru CaprioaraPlangacioasa5):

Ai scurgerea și apă amplasate aproape?

| NunuNini a răspuns:

Iti dai seama ca ai nevoie de aductiune de apa si mai ales de scurgerea reziduurilor? Atat de la chiuveta/dus cat si de la WC?
Vei avea nevoie ca toata tevaraia sa treaca pe la vecinii de sub tine. Crezi ca vor fi de acord cu asa ceva in casa lor?
E posibil daca stai la parter sau daca faceti toti de sus pana jos.