| Petruts a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care muncesc. Care sunt pericolele de la locul vostru de munca? Ma refer la pericole ce ar putea provoca diverse accidente.

2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Eu de exemplu lucrez ca agent de vanzari pentru o institutie de creditare si treaba mea este sa colectez ratele de la domiciliul clientilor. Deci exista pericol de accidentare pe drum (cad, alunec pe gheata, fac insolatie, accidente rutiere), pericolul de a fi jefuita pentru ca am bani la mine mereu, pericolul de a fi agresata de clienti, dar si pericolul de a contacta boli(inclusiv purici-am patit-o!).

| Petruts explică (pentru Oana92):

Foarte interesant! Mersi frumos de raspuns!