| anonim_4396 a întrebat:

Am o nelămurire, deci...
Sunt deconectată de la contul Facebook și am văzut pe chatul altei persoane că apar "active now ", sunt conectată tot timpul și primesc mesaje de la omenire, ei cred că sunt on...
¿Știe cineva care este faza?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa fii deconectat(a) pe TOATE dispozitivele (calculator, laptop, tableta, telefon etc.).
Daca la unul nu te-ai deconectat, atunci apari "online".

2 răspunsuri:
| MadHOuse a răspuns:

Chiar daca te deconectezi de la Facebook dureaza ceva timp pana apari off.

| ady7zux a răspuns:

Posibil sa fi ramas conectata de pe alt dispozitiv,, adica, tel. tableta, etc. sau o aplicatie. se rez. f usor. deconecteaza toate dispozitivele de pe Facebook