| iustin987 a întrebat:

Salut am o problema... cand vreau sa descarc ceva imi apare o eroare cu application not found cum o rezolv?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori ai o problema la registri si trebuie reparata. Uite aici un program, il descarci, scanezi cu el si apoi click pe "Fix Errors" in raportul care ti-l da la sfarsitul scanarii. http://fasterpcfree.com/error-message-e-application-not-found.php Ori trebuie sa faci o resetare a browser-ului. Resetarea o faci asa in firefox : deschizi browser, te duci in menu din stg sus la "Help" >>> "Troubleshootting Information" se va deschide o pagina care in dreapta are o dreptunghi in care scrie :" Reset Firefox to its default state" si mai jos faci click pe butonul "reset firefox".

| AlinG5 a răspuns:

Cred ca e din cauza widows-ului, incearca o versiune mai noua... gen windows 7, 8, vista...