| usy313 a întrebat:

Salut am o problema cu MP4.
Vreau sa il bag in pc si sa ii dau format ca sa imi pun alte melodii, si sa se curete ca cred ca are virusi. Doar ca am o problema. Il bag in cablul de date si nu imi apare nimic in My Computer, doar in bara chestia aia cu Safely Remove Hardware ( ceea ce inseamna ca il vede ). Bun, intrebare : Ce ar trebui sa fac sa mearga?
p. s. : Am scos cablul de date din PC si l-am bagat la loc.
Am oprit PC-ul si i-am dat drumul iarasi, tot nu merge
Am oprit PC si am scos cablul de date si am legat la loc >- Tot nu merge sad

Ceva Idei?

1 răspuns:
| DjMitZză a răspuns:

Aceeasi problema am si eu cu un hard exterior si un mp4, cred ca e din cauza mp4-ului, ca il bag in PC mi se aprinde dar nu mi-l detecteaza, cred e defect mp4-ul si de aia. probabil ca e stricat si al tau sau cine stie.thinking