| RaduCRZ a întrebat:

Am un telefon Nokia c3 de pe care mai incarc poze pe calculator! Pe pc meu acum, nu stiu ce are...Adica nu stiu cum sa mai intru sa vad pozele din telefon, sa le pot pune pe calculator.Conectez cablul de date la telefon si apare pe telefon ca se incarca datele(Transfer de date in curs),pe calculator apare in dreapta jos(langa ceas) Safely Remove Hardware
Imagine publicată
Pe telefon: Acces. cartela mem. din dispoz. conectat. Apasati realizat cand ati terminat.
Dar nu apare ca si cand ar citi, adica fereastra aia din care alegeam Folder si puteam lua pozele de acolo!
In My Computer apare Removable Disk (Hhappy dar nu il pot accesa! H: is not accessible. The request could not be performed because of an I/O device error.
Pe laptop nu am nici o problema, asa ca ma gandesc ca poate am nevoie de un program/driver... Cum pot rezolva?

1 răspuns:
| FabianelSHAF a răspuns:

Salut! Cel mai sigur e sa chemi un expert de calculatoare si de laptopuri.