| andreea0615 a întrebat:

Am si eu o problema cu sims3. Cand il deschid imi da o eroare si spune ca am instalat o versiune neoficiala si nu imi da voie sa il deschid. Mentionez ca am cd-ul original, jocul nefiind descarcat de pe internet. Va rog sa ma ajutati, mai ales cei care au intampinat aceasta problema si stiu cum as putea sa o rezolv. Merci :*

1 răspuns:
| spank17 a răspuns:

Ai pus Romania la country? Vreun patch? Reinstaleaza-l si pune patchuri doar cu ea downloader daca il ai original. Sau ar trebui sa se updateze automat cand intri in launcher