| RazzyFUnik a întrebat:

Salut
Am si eu nevoie de 2 informatii urgent
Adresa Realitatea TV Bucuresti si cu ce pot sa ajung din Berceni pana la ei.

Multumesc

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

S.C. REALITATEA MEDIA S.A. – în insolvenţă, in insolvency, en procedure collective este o persoană juridică română, cu sediul social în Bucureşti, Şoseaua Bucureşti - Ploieşti, nr. 172 - 176, corp A, etaj 3, cam.5, sector 1 (Clădirea Willbrook).

Si de ajuns nu stiu cu maxi taxi sau cu masina, transport n-am idee, autobuxzu 148 merge pe acolo si 324 parca thinking intereseaza-te si tu ca nu stiu unde vine nr 172

| Azµre a răspuns:

Uite aici harta

http://i48.tinypic.com/a2uhy9.jpg

304 ar ajunge acolo oricum vezi tu te descurci