| AllecsRazwan a întrebat:

Salut am si eu o camera samsung hmx-r10sp! Totul merge perfect in ea! Dar cand am scos videoclipurile pe calculator si am dat drumu cu bsp, vlc, divx nu mergea! Adica mergea cateva secunde dupa imaginea se oprea mai mergea sunetu 5-6 secunde si dupa mergea doar sunetu cu intrerupere! Va rog frumos putin ajutor daca se poate!

1 răspuns:
| istoc2010 a răspuns:

Asta poate sa fie din cauza aparatului dar daca pe aparat cand deschizi acel videoclip merge perfect nu se agata atunci problema e cu, calculatorul tau. Daca nici pe aparat nu merge bine atunci eu iti zic sa-l duci la un service sau daca e in garantie sal dai ca sa-ti dea altul.