| Moldovanvasile010101 a întrebat:

Azi am scos procesorul de la calculatorul meu și am vrut sa ai pun altul mai mare dar acum nu mai merge nici unu din doua și când al pun și ii dau drumu la calculator nu a-mi mai da imagine și uneori se stinge cam la 30 secunde cine ma poate ajuta cu răspunsul va rog.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Se pare că ai reușit să strici placa de bază. Și nici procesoarele nu se știe sigur cât mai sunt de ok.
Altă dată, du-l la un service pentru a umbla prin el. E mult mai ieftin decât o să te coste acum reparația.

| Vlad617 a răspuns:

Ai verificat toate conexiunile? Poate ai miscat din greseala placa video.