| Eu500 a întrebat:

cand am incercat sa-mi fac cont pe plasyation network mi-a scris asta Site Maintenance Notice

The server is currently down for maintenance.

We apologize for the inconvenience. Please try again later. si tot nu am pututt sa fac cont pe ca imi aparea chestiaia de sus ce am scris eu in engleza

1 răspuns:
| AlexMercer a răspuns:

Am incercat sa-mi fac si eu cont si mi-a mers! Cred ca tu nu ai conexiunea la internet buna sau este prea criptata de date! Ar trebui sa iti iei un router de retea care suporta o viteza de internet mai mare! (gen: 110 mbps 120- 140 mbps) Succes!