| Kosner a întrebat:

Care este cel mai bun telefon dintre :
-Telefon Mobil Samsung E1081
-Telefon mobil LG A190 Dual SIM
P.S- Inca o intrebare : ce inseamna "Dual SIM"?
raspuns cat mai rapid, va rog!

Răspuns Câştigător
| AlinSUNT a răspuns:

Dual Sim este un telefon normal putin mai inalt sau mai lat in care poti baga 2 cartele deodata daca nu ai 2 cartele poti baga si doar una singura. Daca cumva bagi 2 cartele este un buton ca la telefoanele cu touchscreen pe care apesi sa se deblecheze ei bine la telefonul cu dual SIM schimbi cartela pe care o vrei sa o puihappy

9 răspunsuri:
| BlaaBlaa a răspuns:

Dual sim inseamna ca poti sa ai doua cartele Sim intr-un singur telefon. Samsungul dar nu-s deloc faine telefoanele astea.

| jhonsmyth a răspuns:

Dual sim inseamna cand un telefon suporta doua cartele un exemplu poti folosi si Orange si Vodafone in acelasi timp pe telefon succes!

| AlinSUNT a răspuns:

Dap Samsung e cel mai bun e mai rezisent si mai bun decat LG

| Kosner explică:

Ok...dar care e mai bun. Samsung sau LG?!

| AlinSUNT a răspuns (pentru Kosner):

Samsung e de 10 ori mai bun decat LG + ca e mai rezistent

| AlinSUNT a răspuns (pentru Kosner):

Samsung e de 10 ori mai bun decat LG + ca e mai rezistent (Samsung)

| Kosner explică:

AlinSUNT, jhonsmyth si JessieEffect multumesc ca mi-ati explicat ce e "Dual sim" insa care e cel mai bun telefonn!?

| Roxana175 a răspuns:

Mai bun este telefonul de la Samsung, iar ''dual sim '' inseamna ca poti avea 2 cartele in telefon.

| Roxana175 a răspuns:

Samsung.