| Marjuddjeje a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, eu am avut un bilet de calatorit la stb, am mers cu tramvaiul si imi aparea un mesaj cu textul: REPETAŢI VALIDAREA LA ACELAŞI VALIDATOR, inseamna ca am achitat ca nu stiu?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întreaba la ghiseul STB, aici nu stie nimeni te iau la mișto unii

| dullcat a răspuns:

Buna. Deci spui ca ai platit cu cardul? Nu poti verifica in aplicatie? E posibil sa nu se fi platit.Eu m-am saturat de acele aparate care fie nu valideaza si platesc de 2 ori aiurea cu cardul, fie nu elibereaza bon ca au ramas fara hartie.Asa ca imi cumpar bilete normale.

| anonim3247 a răspuns:

Păi acum ești în tramvai? Dacă te-ai dat jos ce te mai interesează?

| 120bulevard a răspuns:

Las' ca merge si asa Ioanee, la ce mai dai banii pe bilet ca nu te vede nimeni