| anonim_4396 a întrebat:

Salut happy
azi cand veneam acasa de la meditatii, am mers sa astept tramvaiul in statie. era acolo un baiat foarte finut si dragutel happy si m-am simtit 'bine' sa il vad...stiu ca e o intrebare putin cam idioata, dar stiti cumva cum pot da de el? ma refer facebook sau ceva de genul asta. multumesc happy

2 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Ii stii numele? Daca nu cauti acul in carul cu fan. Daca vrei sa dai de el du-te unde l-ai vazut prima data si asteapta sau intreaba de el daca face si el meditatii pe acolo.

| justnicko a răspuns:

Pai daca nu-i stii numele nu ai cum sa-l gasesti pe facebook. Si chiar daca l-ai stii. probabil sunt o gramada de baieti cu acelasi nume. Din moment ce l-ai vazut in statie exista o probabilitate ca si el sa faca naveta ca si tine. Deci s-ar putea sa-l mai vezi prin statie smug. Atunci poti intra in discutii cu el.