| BodoGenn a întrebat:

Salut,am si eu o problema cu programul FRAPS....deci...am asa:
General-Versiune 2.9.8 build 7778...am bifat doar fraps window always on top.
FPS-Overlay Display HotKey f 12 Benchmarking hotkey f 11... overlay corner in stanga sus in rest nimic bifat...bun,, si 60 de secunde.
Movies-videoclipurile mi se pun in d si am spatiu mult.
video capture hotkey este f9
record sound este bifat....detect best sound input bifat, 25 fps, stereo bifat full size bifat.
Problema este : Cand intru pe prince of persia the forgotten sands apas f 9 cand incepe ubisoft si apare scris rosu sus asta e bine dar cand dau new game si se incarca cu imaginea aceea albastra... dispare scrisul acela rosu si se face galben si apoi cand ma uit in D videoul este deja facut si este tot asa pana la imaginea albastra la loading...va rog mult sa ma ajuta-ti dau fundita.

1 răspuns:
| OlafSvartberg a răspuns:

E versiunea demo... te lasa sa inregistrezi doar 30 sec.
Fraps e foarte scump, deci eu te-as sfatui sa il iei piratat...