| HeyPisy a întrebat:

Salutari TPU! Am programul de filmat desktopul "fraps" full, dar am insa o problema, stiu doar cum sa pornesc si sa opresc filmatul cu el prin F9! Stie cineva cu ce tasta s-ar putea pune pe pauza filmatul cu fraps? Mentionez ca in afara de F9 cu care pornesc si opresc filmarea am mai observat si : Benchmarking Hotkey - F11 si Overlay Hotkey - F12 Deci, cu F11 sau F12 pot pune pauza cu fraps-ul?

2 răspunsuri:
| EdiC a răspuns:

Cu f12

| COkOS a răspuns:

Man asta e mai bun face tot :https://www.youtube.com/watch?v=HZqETdRuKLQ e un video tutorial poti inregistra si vocal