| AleXandrul23 a întrebat:

Am si eu o problema cu Yahoo Messenger. Cand vreau sa intru pe id imi spune Sign-In Problem (ca si cum nu ar merge netu). Chestia este ca nu merge sa intru in yahoo dar merge sa intru pe yahoomail.Pe yahoo messenger merge sa intru pe alte id`uri dar nu pe cel principal. Dau Fundita la cine ma ajuta!

6 răspunsuri:
| specialistul97 a răspuns:

Eu cred ca ti-a spart cineva parola.winking Incearca sa dai un restart, si incearca din nou... daca nu merge.tia spart cineva parolahappy
Bafta

| Allexutsu a răspuns:

Sau putea sa nu-ti mearga daca folosesti o versiune prea veche dezistanleaza-l si ia 10 de pe net e ce-l mai bunwinking

| AchiriAalex1 a răspuns:

TRage messenger 10.Ala nu face chestii din astea

| AleXandrul23 explică:

Specialistule97 nu are cum sa fie sparta... 1.Ca merge sa intru pe e-mail si 2.Am dat la forgot pass si mi-a cerut alternate e`mail si a mers am modificaat parola si tot degeaba.

| AleXandrul23 explică:

Specialistule97 nu are cum sa fie sparta... 1.Ca merge sa intru pe e-mail si 2.Am dat la forgot pass si mi-a cerut alternate e`mail si a mers am modificaat parola si tot degeaba.Si yahoo10 nu merge instalat. Eroare

| ciupeeeerci a răspuns:

Si eu am aceiasi problema. Am dezinstalat, reinstalat si messu 10 si 11, still not working. Pe yahoo mail merge sa intru dar cand intru pe mess practic nu merge accesat. Mi-a intrat azi cam vreo 5 minute in jurul orei 8 dar a trebuit sa dau un restart si dupa iar nu mi-a mers. Deja au trecut vreo 24 de ore si ma calca pe nervi grav. Ce am vazut eu pe la yahoo answers e ca sunt mai multi cu aceiasi problema deci sa speram ca se v-a rezolva.