| George_Bolea_1999 a întrebat:

am o problema cu yahoo messenger imi zice ca netu nu merge dar el merge cand intru pe alte programe gen skype merge sa vorbesc ce are? We can't sign you in to yahoo! messenger
There might be a problem with your Internet connection. Make you shure computer is connected to the Internet.Click troubleshoot to begin a series of test to try to diagnose the connection problem.
I-am dat troubleshoot de nu stiu cate ore ce are?
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Rakumm a răspuns:

Incerca asta, intra in messenger du-te sus si da click pe messenger -->Connection preferences -->si bifeaza Connect via proxy server.

3 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Fa cum scrie aici
apoi instaleaza messenger versiune mai veche, de exemplu messenger 9

http://fisierulmeu.ro/......r-exe.html

| Barta_Valentin_1998 a răspuns:

Am avut si eu problema asta incearca sa schimbi parola si poate o sa mearga eu asa am facut

| Barta_Valentin_1998 a răspuns:

La-i luat de pe siteul oficial sau de pe un site anume ca poate sa fie dala cu aflarea parolei?