| MeMeMe97 a întrebat:

am si eu o problema...este logic cred...laughinglaughing

Am internetul de la romtelecom cu tot pachetul.Internetul este de 2 mgbs, merge destul de bine dar in fine nu asta conteaza.Televiziunea este tot la fel... cea mai ieftina dar problema nu este asta ci urmatoare:

EU dau 100 ron(un milion vechi) pe luna dar fara nici un avantaj in plus...de ce asta? Cei care aveti pachetul romtelecom la fel ca mine tot asa platiti?

Răspuns Câştigător
| white2 a răspuns:

Intra pe site-ul Romtelecom sectiunea click net si vezi acolo ofertele, poti sa le compari! Sub aceasta suma numa daca renunti la TV. Incearca tv online pe net si daca gasesti ce te intereseaza poti renunta la tv si poti trece la o alta categ de net mai performanta 6 mgbs

1 răspuns:
| MeMeMe97 explică:

Multumesc!:X:*