| MIHAI2003mihai a întrebat:

am si eu o problema mi am resetat leptopul dela windows 7 34bit la windows 7 64biti si acum am o problema la conectare pentru internet am urmat toti pasi la instalarea windows-lui la fel si la conectarea pentru retea si degeaba cand am dat sa crez o conexiune la Network and sharing center si imi aparea blocat am incercat toate modalitatile si tot asa am creat o conexiune cu numele din contract si palora si degeaba imi da eroare 621 sau ceva de genul asta! acum m-am gandit sa sun la firma furnizoare si sa chiem pe cineva dela reparati sau sa maduc la reparati calculatoare dar pe moment vreau sa incerc sa-l fac de unul singur! asa ca va rog cine stie sa ma ajute!

1 răspuns:
| JackTD a răspuns:

Poate nu ai instalat driver-urile la internet.(am avut aceiasi problema - si asa am rezolvat-o)