| Anonimu173 a întrebat:

Salut, am un colet care teoretic ar ajunge la mine duminica, deoarece este adus din străinătate. Dacă vine din străinătate fan courier mi-l poate aduce și sâmbătă sau duminica?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, in weekend curierii nu lucreaza.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fan nu livreaza nicioadata duminica, nici sambata nu cred ca mai livreaza acum

| Furnicuta000 a răspuns (pentru suntserios):

Poate nu in zona ta. Mie mi-a adus Fan colete sambata, chiar recent

| Furnicuta000 a răspuns:

Fan courier are program sambata pana la ora 12. Duminica nu lucreaza nicio firma de curierat

| Cipi1212 a răspuns:

Bună, Fan Curier sau orice cursă de curierat nu are program Sâmbăta și Duminica. Va trebui să aștepți până luni.