| Gul_Farhad_1995 a întrebat:

Am un laptop Toshiba. Am folosit 1 luna mouse usb iar acum cand doresc sa folosesc tochpad-ul cand misc pe suprafata fina mi se misca pagina in sus sau in jos (dar sageata ramane pe loc), un fel de butoane sageata sau un fel de tab. Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Mergi la control panel si acolo deschizi hardwer ceva de genul asta, sau cauti prin tot ce e la control panel si vezi pe unde e touchpad-ul, il deschzi si faci ce setari doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa tasta F5 doua trei secunde.

| happytpuhappy a răspuns:

Hey eu am televizor Thosiba cred ca ar trebui sergu cu el la reparat

| Danea_Marius_1990 a răspuns:

Probabil ca laptopul a ramas conectat cu mouse. Uita-te la setari.